ONLİNE ÖDEME
Müşteri Merkezi (0352) 222 19 21
Yönetim Sistemimiz
SİTE YÖNETİM HİZMETİLERİ;  Güçlü altyapımız, teknik donanımımız, deneyimimiz, hukuksal birikimimiz ile bu hizmeti başarı ile vermekteyiz.

ZAMAN; Zamanla yarıştığınızı, zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilinci ile sizler için angarya olan binanızın yönetim işlerini üstlenerek üzerinizden büyük bir yükü kaldırıyoruz. Biz bu iş için varız ve binanıza en az sizin kadar yakınız. 

TECRÜBE; Bu konuda ilk olmakla birlikte yılların birikimi ile oluşan tecrübemiz ile bina yönetimi, bakım ve onarım ile ilgili konularda daha etkin, pratik ve verimli hizmet vermekteyiz. 

POTANSİYEL GÜÇ; Bu gücümüzü tamamen binalarımız ve bina sakinlerimizin faydası için kullanarak, onlara büyük ekonomik girdiler sağlamaktayız.  

Hukuksal Altyapı; 1966 yılında yürürlüğe girmiş olan Kat Mülkiyeti Kanunu  yapılaşmadaki değişim ile birlikte günümüzde yetersiz hale gelmiştir ve içtihatlar yardımı ile hukuksal sorunlar çözülmeye çalışılmaktadır. Kuruluşumuz Kat Mülkiyeti konusundaki hukuksal bilgi birikimi ve arşiv çalışması ile danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra yönetimi altındaki yerleşim birimlerinin hukuksal sorunlarını başarı ile çözmektedir.