ONLİNE ÖDEME
Müşteri Merkezi (0352) 222 19 21
Firmamız Hakkında

Şirketimiz, 14.04.2009 Tarihinde Profesyonel Bina Yönetim Hizmetleri sunmak üzere kuruldu. Şirketimizin kurucusu İlkay DEMİR'dir.

Tamamen güvene dayalı bir iş kolu olan apartman yöneticiliği, 2009 yılından itibaren Kayseri'de "AGOLA BİNA VE SİTE YÖNETİMİ" tarafından çağdaş, şeffaf ve güvenilir hale getirilmiştir.

Bugün bu hizmeti KAYSERİ GENELİNDE tüm apartmanlara, iş merkezlerine ve sitelere sunmaktayız.

Apartmanların, sitelerin ve iş merkezlerinin sorunlarının çok değişik ve kısa sürede cevap bulunma zorunluluğu olduğu gerçeğinden hareket ederek, kurucu kadromuzun haricinde ofis kadromuzda Avukat, Muhasebe, Teknik Eleman, Tahsilat Elemanı ve Kâtip olmak üzere personellerimiz bulunmaktadır.

Hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 – 18:00 saatleri arası kesintisiz hizmet sunmak için vardiyalı olarak çalışmaktayız. Asistan sekreterimiz müşterilerimizin tüm istek ve şikâyetlerini kayıt altına almakta, Muhasebe birimimiz, anlık olarak tüm gelir ve giderleri bilgisayara işlemekte, işlenmiş bilgiler 5'er dakikalık periyotlarla internet sitemizce güncellenmektedir. Ayrıca bu verilerin günlük dokümanı alınarak sağlaması yapılmaktadır.

Her ay sonu gelir ve gider hesaplarını gösterir şeffaf bir bilânço  hazırlanır, isteyen üyelerimiz bu bilânçoları internet sitemizden de takip edebilmektedir. Aidat ve genel gider borçlarına ait icra takibat dosyaları ofisimizde bu konuda deneyimli avukatımız tarafından hazırlanmakta ve düzenli bir şekilde takip edilmektedir. Apartman yönetimlerine icra takibi konusunda öncesinde ve sonrasında hiçbir mali yükümlülük getirmemekteyiz.

Binalarımızın 634 sayılı Kat Malikleri Kanunu'ndan doğacak her türlü hukuki işleri için, Şirket bünyesinde Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Av. Ülkü ÖZTÜRK DEMİR görev yapmakta olup, şirketimiz dışında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Av. İhsan DEMİR ile de çalışmaktayız.